הרופאים נדהמו: העובר והאם היו בסכנת חיים ממשית

"ברוך ה' אשתי התעברה בשעה טובה ומוצלחת, אך במהלך התקופה, התעוררו סיבוכים וחוסר וודאות. הרופאים אמרו לנו שהמצב לא פשוט והבנו שאנו זקוקים לישועה מיוחדת, כדי שהכל יעבור בשלום. שמעתי ממספר מקומות על הסגולה על קברו של התנא רבי חנינא בן דוסא זיע"א והחלטתי להצטרף ולקיים את הסגולה באחד מלילי שישי אחד. פניתי לארגון 'חנינא בני' ונתתי צדקה והשתתפנו אני ורעייתי, דרך קו הטלפון בשידור חי וקיימו כמובן את סדר התפילה והדלקנו נר. 

"למחרת, ביום שישי, אשתי ממש לא הרגישה טוב. נסענו לבית החולים ומיד הכניסו אותה למחלקה לאשפוז ועדכנו אותנו שהעובר במצב קריטי. כמובן עשינו את השבת בבית החולים, ובמוצאי שבת נכנסו לחדר מס' רופאים ועדכנו אותי שחייבים להכניס את אשתי בדחיפות לניתוח חירום. 

"רגע לפני הניתוח נכנס, אחד מבכירי הפרופסורים של בית החולים וביקש מהרופאים להמתין עם הניתוח. הוא עבר על כל המסמכים הרפואיים והציע שימתינו כמה שעות לראות לאן זה מתפתח. בתחושה הפנימית שלי היה שנזכה לנס. בזמן ההמתנה, התפללתי שבזכות הצדקה שתרמנו להוצאות שבת לעמלי תורה ובזכות הסגולה שקיימנו על קברו של רבי חנינא בן דוסא, נזכה לראות ישועות למעלה מדרך הטבע.

"למחרת בבוקר, הרופא נכנס לחדר ולאחר הבדיקות אמר לנו: תדעו לכם שהיה לכם נס. גם האישה וגם העובר היו בסכנת חיים ויצאו מכלל סכנה.

 הבטחתי כמובן לשתף את הציבור בנס הפרט שלנו. ברוך ה', כעבור שלושה חודשים נולד לנו בן בריא ושלם ברוך ה'"

דילוג לתוכן