באותו יום ובאותה שעה חתמתי אצל אותו עורך דין

ז.ל משתף אותנו בסיפור מרגש:

"בעיר שבה אני מתגורר קיימת בעיה קשה למצוא דירות גדולות. החלטתי למכור את הדירה הקטנה שבבעלותי ולקנות דירה גדולה יותר. אבל תקופה ארוכה לא מצאתי דירה. באחד מלילי שישי האחרונים, קיימתי את הסגולה בקברו של רבי חנינא בן דוסא זיע"א. מעט לפני קיום הסגולה קיבלתי טלפון שישנה דירה גדולה פנויה ושניתן לראות אותה כבר למחרת ביום שישי בבוקר. מיד כשראיתי את הדירה אמרתי למתווך שזו הדירה שחיפשתי ובכוונתי לקנות אותה. אולם כפי שחששתי, אחד מהמתעניינים שהגיעו לראות את הדירה, הציג סכום גבוה יותר על הבית בתנאי תשלום טובים יותר מכפי שיכולתי להציע. המתווך התקשר להודיע לי שמישהו כבר סגר זיכרון דברים ושילם מקדמה.

עברה השבת, וביום ראשון התקשר אלי המתווך ואמר לי שהקונה שסגר ביום שישי הודיע שהוא מבטל את העסקה. לשמחתי, על אף שבעל הדירה לא מיהר למכור ויכול היה לקבל סכום גבוה יותר, חתמנו על החוזה ועסקת המכירה יצאה לדרך בשעה טובה.

ברגע שחתמתי על החוזה הבנתי מיד שעכשיו אני חייב למכור את הדירה שכבר יש לי כרגע בבעלותי. להפתעתי קיבלתי טלפון מהאברך שביטל את קניית הבית הקודם שאותו רכשתי ואמר לי: אני קונה ממך את הדירה שלך. עמדתי במקום פעור פה. וכך, בלי תיווך, בלי לחפש קונה ובלי כאבי ראש, סגרנו על מכירת הדירה בסכום נאה.

וכך בעצם, באותו יום ובאותה שעה חתמתי אצל אותו עורך דין גם על מכירת הבית שלי וגם על קניית הבית החדש. אני רואה בכך נס גלוי והכל בזכות התפילות אצל התנא הקדוש רבי חנינא בן דוסא"

דילוג לתוכן